منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
بليط مشهد  بليط مشهد بليط مشهد .

بليط مشهد

بليط مشهد

بليط مشهد

پيش از خريد بليط مشهد اطلاعاتي در زمينه ي جاذبه هاي گردشگري اين شهر بايد بدانيد. شهر مقدس مشهد با وجود حرم امام رضا (ع) به عنوان پايتخت مذهبي ايران به شمار مي آيد و از همين جهت سالانه نظر گردشگران خارجي و داخلي زيادي را به خود جلب كرده است، همين امر موجب شده است تا علاوه بر جنبه مذهبي و زيارتي در جنبه هاي گردشگري نيز پيشرفت قابل توجهي مشاهده شود و با گذشت زمان اين شهر از قالب مذهبي خارج شده و بيشتر جنبه گردشگري به خود بگيرد. پيش از خريد بليط مشهد ابتدا اطلاعاتي در زمينه جاذبه هاي گردشگري مشهد براي خود جمع آوري كنيد. ما براي آسان تر شدن كار شما بخشي از اين مطالب را براي شما بازگو خواهيم كرد.

باغ پرندگان سپاد مشهد

دومين مركز تفريحي و گردشگري مورد علاقه ي مردم در شهر مشهد باغ پرندگان است كه اغلب كساني كه بليط مشهد خريداري مي كنند و به اين شهر سفر مي كنند از اين مكان بازديد مي كنند. در اين باغ گونه هاي نادر وكميابي از پرندگان آسيايي، ايراني و حتي برخي پرندگان افريقايي قرار گرفته است.

پارك طبيعت هفت حوض

سومين جاذبه گردشگري مشهد كه مورد توجه كساني كه بليط مشهد تهيه مي كنند قرار گرفته است پارك طبيعت هفت حوض است. اين مكان شامل 7 حوضچه مي باشد كه در اثر فرسايش شيميايي باران هاي اسيدي در بستر يكي از سر شاخه هاي رودخانه در ارتفاعات رو به جنوب بينالود شكل گرفته است و درآن ها آب جريان دارد. برخي از آن ها بسيار كوچك هستند و وسعت يك استخر كوچك را دارند.

موزه نان مشهد

موزه نان براي كساني كه قصدخريد بليط مشهد را دارند يكي از جالب ترين جاهاي ديدني مي باشد. اين مكان با تكيه بر معماري سنتي و با هدف فعاليت فرهنگي ايجاد شده است.  در طراحي اين موزه اساس طراحي با معماري سنتي ايراني و با به كارگيري ساده ترين مصالح و هنر دست استاد كاران در هم آميخته شده است. جالب است بدانيد اين موزه نخستين موزه نان در خاورميانه شناخته شده است كه مراحل تهيه آرد شامل بذر افشاني، گندم چيني، خرمن كوبي و ابزار هاي تهيه نان مثل دستاس، آسياب آبي، آسياب بادي و... به نمايش عموم در آمده است.

براي تهيه ي بليط مشهد و كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت ما مراجعه نماييد.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۷:۰۸ توسط:رضا راد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :